خدمات آژانس رابین

ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ رابین، مسیر پیشرفت را برای کسب کار شما هموار خواهیم کرد و در تمام مراحل کسب و کار کنار شماییم. طراحی محصول، برندینگ، عکاسی صنعتی و تبلیغاتی، مدیریت شبکه های اجتماعی، مشاوره کسب وکار، طراحی گرافیک، ساخت تیزر تبلیغاتی، طراحی سایت و سئو از جمله خدمات ماست. ما یک قدم جلوتر از شما نیاز کسب و کارتان را پیش بینی خواهیم کرد.

رابین استودیو

طراحی سایت و اپلیکیشن

اگر شما کسب و کاری دارید و فقط داخل شبکه‌های اجتماعی فعالیت می‌کنید، هر چقدر هم که کسب و کار شما کوچک باشد، برای بیشر دیده شدن، برندینگ، کسب اعتبار بیشتر نسبت به رقبا و از همه مهم تر وابسته نبودن به پلتفرمی که اختیاری و کنترلی نسبت به آن ندارید، نیاز دارید، در بستری فعالیت کنید که کاملا در اختیار و کنترل شماست.

مدیریت اینستاگرام

ماهانه بیشتر از یک میلیارد نفر از اینستاگرام استفاده و تقریبا 90 درصد آن‌ها حداقل یک پیج کسب و کار و بیزینسی را در اینستاگرام فالو می‌کنند. اینستاگرام یکی از پرطرفدارترین شبکه‌های اجتماعی دنیا محسوب می‌شود. این شبکه اجتماعی، اولین و پرطرفدارترین صفحه اجتماعی بصری در جهان است.

طراحی گرافیکی

به تجربه و البته نتایج آماری ثابت شده است که افراد (مخاطبین) به شرکتی که هویت بصری خوب و استانداردی داشته باشد، بیشتر اعتماد می‌کنند. همچنین روابط تجاری بهتر در میان رقبا یا شرکای همسوی بازار از مزایای داشتن یک هویت بصری مناسب است. به هر حال نام نیک و ظاهری فاخر، همیشه در یاد می‌ماند.

با ما در تماس باشید

ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ رابین، مسیر پیشرفت را برای کسب کار شما هموار خواهیم کرد و در تمام مراحل کسب و کار کنار شماییم. طراحی محصول، برندینگ، عکاسی صنعتی، مدیریت شبکه های اجتماعی، مشاوره کسب وکار، طراحی گرافیک، ساخت تیزر تبلیغاتی، طراحی سایت، سئو، طراحی و فروش انواع هدایای تبلیغاتی از جمله خدمات ماست. ما یک قدم جلوتر از شما نیاز کسب و کارتان را پیش بینی خواهیم کرد و شرایط و بستر مناسب را برای حضور برندتان در بازار رقابت فراهم می‌کنیم.

آژانس دیجیتال مارکتینگ رابین

شماره های تماس

021-28427189 - 0903-3933000

آدرس ما

سپاهان شهر – میدان غدیر – مجتمع هفت نگین – طبقه اول

رابین استودیو

سایر خدمات

مشاوره کسب و کار

گاهی اینقدر در روزمرگی‌های کسب و کارمان غرق شده‌ایم که آگاه نیستیم چقدر وضعیت کسب و کارمان نابسامان شده است. مشاور کسب و کار دقیقا مانند پزشکی است که پارامترهای مهم ارزیابی سلامت کسب و کار ما را می‌داند و با این پارامترها کسب و کارمان را مورد سنجش قرار می‌دهد و ما را نسبت به کمی‌ها وکاستی‌های کسب و کارمان آگاه می‌کند.

تیزر تبلیغاتی و موشن گرافیک

هر شرکت یا سازمانی برای دیده شدن و معرفی محصول یا خدمات می‌بایست دست به تبلیغات حرفه‌ای و دقیق بزند تا در شناساندن خود به عموم مردم موفق شود و سپس فروش محصولاتش را آغاز کند.

یکی از روش‌های مرسوم و تاثیرگذار مورد نظر تمامی شرکت‌ها ساخت فیلم تبلیغاتی یا تیزرهای کوتاهی است که در آن به معرفی و تشریح کامل محصول خود می‌پردازند.

سئو و خدمات دیجیتال مارکتینگ

سئو سایت (به معنی بهینه سازی موتور های جستجو)، مجموعه استراتژی ها، اقدامات و فعالیت ها روی یک وب سایت است که برای افزایش رتبه در گوگل، افزایش فروش، برند سازی و افزایش ترافیک برای وب سایت است.

عکاسی تبلیغاتی و صنعتی

این هنر در اکثر زبان‌های جهان فتوگرافی خوانده می‌شود که ترکیبی از دو کلمه یونانی فتو به معنی نور و گرافی به معنی ثبت یا نگارش است. بنابراین،‌ فتوگرافی به معنای نقش کردن با نور است. عکاسی دارای سه جنبه علمی، صنعتی و هنری است؛ به‌عنوان یک پدیده‌ی علمی متولد شد، به‌شکل یک صنعت گسترش یافت و به عنوان هنر تثبیت شد