عکاسی تبلیغاتی و صنعتی

این هنر در اکثر زبان‌های جهان فتوگرافی خوانده می‌شود که ترکیبی از دو کلمه یونانی فتو به معنی نور و گرافی به معنی ثبت یا نگارش است. بنابراین،‌ فتوگرافی به معنای نقش کردن با نور است.
رابین استودیو

عکاسی دارای سه جنبه علمی، صنعتی و هنری است؛ به‌عنوان یک پدیده‌ی علمی متولد شد، به‌شکل یک صنعت گسترش یافت و به عنوان هنر تثبیت شد.

انواع عکاسی

عکاسی خیابانی

این نوع عکاسی دید و نگاهی مستند گونه به سوژه‌هایی که در طول روز ممکن است در خیابان و یا هرجای دیگری ببینیم دارد. نکته مهم درباره این نوع عکاسی این است که نباید آن را با عکاسی خبری اشتباه گرفت. عکاسی خیابانی نگاهش به مردم و شهر می‌باشد و الزاما نمی‌خواهد خبری را پوشش دهد و یا بازگو نماید. این نوع عکاسی در واقع نگاهی ساده به وقایع روزمره‌ای است که در گوشه کنار شهر اتفاق می‌افتد. نگاه دیگری که در این نوع عکاسی وجود دارد ممکن است فقط به ساختمان‌ها و ارتباط آن‌ها با شهر باشد و هیچ انسانی در این نوع عکس‌ها وجود نداشته باشد.

عکاسی تبلیغاتی

یکی از درآمدزا ترین سبک‌های عکاسی، عکاسی تبلیغاتی است. شرکت‌ها، رستوران‌ها، تولید کننده‌ها برای افزایش بازاریابی خود نیازمند این گونه عکس‌ها هستند. این نوع عکس‌ها را نمی‌توان با عکاسی صنعتی مقایسه نمود، زیرا هدف در این نوع عکاسی جلب نمودن مشتری می‌باشد اما در عکاسی صنعتی هدف فقط ارائه و معرفی محصول است.

عکاسی صنعتی

همانطور که گفته شد هدف از این سبک عکاسی، معرفی و درک اطلاعات می باشد. این نوع عکاسی بی‌اغراق ترین سبک در عکاسی می‌باشد. حتی عکاسی از داخل بدن و یا دندان و استخوان جزو این دسته از سبک عکاسی قرار می‌گیرند.

عکاسی مدلینگ

این سبک زیر شاخه‌ای از عکاسی تبلیغاتی می‌باشد. برای این سبک از عکاسی ما به افرادی که ظاهر، قد و هیکل مناسبی دارند نیاز داریم. این نوع عکاسی نیازمند نورپردازی حرفه‌ای و استدیو عکاسی است. علاوه بر این، این نوع عکاسی در فضای بیرون هم می‌تواند در ترکیب با عکاسی منظره و یا عکاسی خیابانی قرار گیرد.

عکاسی صنعتی تبلیغاتی

عکاسی صنعتی یکی از تخصصی‌ترین ژانرها در عکاسی است، که به شما اجازه می‌دهد تا با مشتری خود ارتباط خوبی بر قرار کند. استودیو رابین با داشتن هدف ارتقا کیفیت تبلیغات به همراه عکاسی حرفه‌ای به صنعت کسب و کار و درآمد شما کمک کرده تا به بهترین نحو محیط کار خود و محصول‌تان را در رسانه‌های برتر به طور حرفه‌ای به نمایش بگذارید. ما شما را به همه نشان می دهیم. در دنیای بیزینس هر عکس و تصویر تبلیغاتی شما میلیون‌ها حرف و کلمه را با زبان بصری به بیننده القا می‌دهد. تمام رسانه‌ها از جمله بروشورها، روزنامه‌ها، مجلات و دنیای مجازی وابسته به تصویربرداری و حرفه عکاس می‌باشد که چطور بیننده را قانع به خرید محصول کند، لذا عکاسی تبلیغاتی یکی از مهم‌ترین روش‌های تبلیغ و درآمدزایی شما می‌باشد.

آژانس دیجیتال مارکتینگ رابین

شماره های تماس

021-28427189 - 0903-3933000

آدرس ما

سپاهان شهر – میدان غدیر – مجتمع هفت نگین – طبقه اول

رابین استودیو

نمونه کارهای عکاسی تبلیغاتی

آژانس دیجیتال مارکتینگ رابین

تیم ما، تیمی حرفه‌ای در زمینه عکاسی صنعتی تبلیغاتی است که در اصفهان با جدیدترین ابزارهای روز دنیا و از همه مهم‌تر با ایده‌های جذاب در کمال دقت و ظرافت به صورت کاملا تخصصی در این زمینه فعالیت می‌کند تا شما را به همه نشان دهد و دیده شوید.

نمونه کار