طراحی گرافیکی

به تجربه و البته نتایج آماری ثابت شده است که افراد (مخاطبین) به شرکتی که هویت بصری خوب و استانداردی داشته باشد، بیشتر اعتماد می‌کنند. همچنین روابط تجاری بهتر در میان رقبا یا شرکای همسوی بازار از مزایای داشتن یک هویت بصری مناسب است. به هر حال نام نیک و ظاهری فاخر، همیشه در یاد می‌ماند.

رابین استودیو

طراحی خوب و موفق باید دارای ویژگی‌هایی زیر باشد

اعتبار و هویت

یک طراحی خوب و موفق باید بتواند ارتباطی دو طرفه و صادقانه بین صاحب لوگو (نام تجاری و برند) و تجارتی که به آن اشاره دارد، برقرار نماید. باید با موضوع، مفهوم و خصوصیات برند هم‌خوانی و معنای خود را به مخاطب انتقال دهد.

ماندگار و پایدار

یک طراحی خوب و موفق باید بتواند در طول زمان همراه با کسب و کار شما تکامل پیدا کند و ماندگاری خود را با تحمل طرح‌ها و مدهای مختلف در طول زمان از دست ندهد.

بالا بردن تعامل

انعطاف پذیر یک طراحی خوب و موفق باید بتواند به دو صورت سیاه و سفید (تکرنگ) و تمام رنگی چاپ و در سایزهای مختلف مورد استفاده قرار بگیرد، بدون تغییر در ظاهر، معنی و مفهوم آن.

نیاز سنجی و امکانات

مورد نیاز کسب و کار شمارا مشاورین ما با ارسال فرم مربوط (بریف)، نیاز ها و خواسته های شما را بررسی و تحلیل کرده و در قالب طرح اولیه ارائه خواهند داد. مرحله بعد برآورد هزینه و استارت کار پروژه شماست

انواع لوگو

طراحی لوگو را می‌توان براساس استفاده از عناصری مانند نوشتار، شکل و غیره به سه گروه کلی تقسیم نمود:

استفاده از تصویر آیکون، سمبل، پیکتوگرام مثل شرکت اپل

استفاده از نوشتار: لوگوتایپ، وردمارک: استفاده از نام شرکت و ارائه آن خارج از فونت‌های مرسوم مثل: لوگوی دیسنی و یا توییتر

مونوگرام، طراحی با یک حرف یا حروف اختصاری برند / تایپ بیس: طراحی با نام شرکت یا برند که شکلی گرافیکی را بسازد

ترکیب نوشتار و تصویر(لوگوی ترکیبی): مثل پیتزاهات

اصول طراحی ست اداری چیست؟

طراحی ست اداری باید بر اساس اصول خاصی انجام شود تا بتواند در حوزه‌های مختلف از اثرگذاری کافی برخوردار باشد. یک ست اداری با طراحی نامناسب، می‌تواند دیدگاه بدی را نزد مشتریان هر کسب‌وکار ایجاد کند؛ و حتی موجب آشفتگی و بی‌نظمی درون‌سازمانی شود. در حالی که طراحی ست اداری بر اساس اصول صحیح، ابزاری قدرتمند را برای ایجاد بهبودهای سازمانی در حوزه‌های گوناگون فراهم می‌کند. طراحی سربرگ طراحی کارت ویزیت طراحی پاکت نامه

برای مشاوره با ما تماس بگیرید

مزیت های داشتن هویت بصری

ماندگاری

طراحی لوگو، سرعت بخشیدن به ثبت و ماندگاری لوگو در ذهن‌ها همچنین دیده شدن برند در مسیر دلخواه صاحبان و مدیران تجارت‌ها می‌باشد، بنابراین از داشتن یک لوگو خوب غافل نشوید.

انتقال پیام

طراحی هویت بصری باعث خواهد شد مخاطبین وقتی با لوگوی جذاب شما رو به رو می‌شوند در زمان کوتاهی متوجه مفهوم کلی در طراحی آن شده و طرح و پیام لوگو را به خاطر می‌سپارند.

تاثیر رنگ

رنگ‌ها نیز دارای ماهیت خاصی هستند و باعث انتقال احساس خاصی به مخاطب خواهند شد. بدین معنا که مخاطب با دیدن رنگ و المان‌های موجود در لوگو احساس و هدف شما را درک خواهد کرد.

برای طراحی هویت بصری کسب و کار شما مطابق با سلیقتون نیاز داریم تا اطلاعات بیشتری داشته باشیم

آژانس دیجیتال مارکتینگ رابین

شماره های تماس

021-28427189 - 0903-3933000

آدرس ما

سپاهان شهر – میدان غدیر – مجتمع هفت نگین – طبقه اول

رابین استودیو
آژانس دیجیتال مارکتینگ رابین

در تلاشیم تا با ایده‌های جذاب و مطابق با سلیقتون هویت بصری مناسبی برای کسب و کارتون طراحی کنیم.

مقالات